Czy wiecie Państwo jakie korzyści wiążą się z korzystania z odkurzacza centralnego w domu ? Niżej dowiemy się na co zwracają szczególną uwagę osoby decydujące się na zakup odkurzacza centralnego:

odkurzacze centralne na ekspozycji w sklepie, odkurzacze Beam, Husko

Korzyści dla zdrowia

Przede wszystkim decydującym zdaje się być fakt, że odkurzanie jest całkowicie bezpieczne dla osób ze skłonnością do chorób alergicznych. Odkurzając przy pomocy systemu centralnego odkurzania możemy być spokojni o dziecko cierpiące na alergię na roztocza w kurzu domowym. Tradycyjne odkurzacze, nawet te zabezpieczone nowoczesnymi filtrami powodują mimo wszystko wzbudzanie kurzu, roztoczy w pomieszczeniu. Odkuracz centralny ma schowaną jednostę pochłaniającą kurz w miejscu odległym od pomieszczeń, w których zbieramy zanieczyszczenia za pomocą wygodnej końcówki.

Zapytaj o aktualną ofertę na markowy odkurzacz centralny jeszcze dziś !

TELEFON: 607 091 597


odkurzacze centralne na ekspozycji w sklepie, odkurzacze Beam, Husko

Komfort i cisza

Niezwykle ciche odkurzanie to atuty odkurzaczy centralnych cenione przez każdego użytkownika. Miejsca w których aktualnie sprzątamy są zupełnie pozbawione hałasu, co pozwala innym domownikom na lekturę ulubionej książki, a pracownikom biura na skoncentrowaną, niczym niezakłóconą pracę.

Kompleksowa usługa

Firma Odkurzacze Centralne Słupicki oferuje pełne doradztwo przy zakupie, sprzedaż, i darmowy (*do wybranych modeli) montaż odkurzacza w domu.

Pełna Gwarancja

Gwarancja na odkurzacze centralne i instalację jest oczywista. Warto wiedzieć, że odkurzacze centralne BEAM mają aż 10 lat gwarancji. Świadczy to o ich niezawodności.

Doradztwo specjalisty

Zdajemy sobie sprawę, że wybór modelu odkurzacza cntralnego może Państwu sprawiać kłopot. Dlatego w naszym salonie możecie liczyć na profesjonalne doradztwo przed zakupem odkurzacza

Atrakcyjne ceny

Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny odkurzaczy centralnych. Pytajcie nas Państwo o aktualne promocje, gdyż można wówczas nabyć wspaniałe modele najlepszych marek odkurzaczy centralnych w bardzo dobrej cenie.

Darmowy montaż

Warto wiedzieć, że przy zakupie wielu modeli odkurzaczy BEAM nasz firma oferuje profesjonalny i zupełnie darmowy montaż odkurzacza centralnego w Waszym domu !

Doświadczenie

Atutem naszej firmy jest 20 letnie doświadczenie na rynku odkurzaczy centralnych. Tematykę systemów odkurzania centralnego i ich instalacji znamy doskonale.